Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

6,5 mies. Freddie poszukuje wolnej kanapy!, Warszawa

Cena:   0
Dodano:   2019-07-11
Miejscowość:   Warszawa
Zobacz też ogłoszenia sprzedam psa na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

Mam na imię Freddie i szukam odpowiedzialnych opiekunów, którzy mnie nie zawiodą!

Jestem bardzo grzeczny, kocham wszystko i wszystkich, zarówno dzieci, dorosłych, psy i koty. Nie jestem agresywny (ani w stosunku do ludzi ani innych zwierząt), po prostu unikam kontaktu z agresywnymi psami.

Szybko się uczę, umiem już leżeć i siadać na komendę. Lubie też długo spać w łóżku o oglądać seriale. Bardzo lubię się bawić i biegać za piłką. Umiem też chodzić na smyczy, a gdy zostaję sam w domu (na max 9h) to nie rozrabiam, a smacznie sobie śpię.

Nie lubię szczekać, chyba że podczas zabawy jakiś piesek-kumpel nie jest zainteresowany zabawą. Bez problemu jeżdżę tramwajem i autobusem.

Jestem psiakiem średniej wielkości (sięgam nieco za kolana) i ważę ok. 14 kg. Mam aktualną profilaktykę, jestem zachipowany.

Byłem adoptowany, gdy miałem ok. 3 mies. Jako szczeniak przeszedłem nosówkę. Gdy znalazłem dom bardzo się cieszyłem. Niestety w następstwie choroby i długotrwałej antybiotykoterapii pojawiły się problemy z zębami stałymi - niektóre są zabarwione na brązowo, mam problemy ze szkliwem. Zęby wymagają fluoryzacji i raz do roku zabiegu na zęby (plus rtg przed tym zabiegiem, ewentualnie badania krwi). Koszt takiego zabiegu to ok. 600-700zł.

Niestety moi obecni Ludzie, pomimo wszelkich zapewnień, którym bardzo ufałem, oddali mnie do Fundacji. Pękło mi serduszko. Dlatego poszukuję tutaj domu i wspaniałego Człowieka, który będzie chciał i mógł fluoryzować mi zęby i raz do roku będzie finansował taki zabieg, który zadba o wszystkie nieprzewidziane wydatki związane ze stanem mojego zdrowia. I nie opuści mnie!

Szukam więc domu z prawdziwego zdarzenia, takiego w którym będę kochany, odpowiednio, gdzie będzie prawdziwym członkiem rodziny.

Chcemy znaleźć Freddiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie adopcji:
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
piesnazakrecie@o2.pl

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Pies na zakręcie
Strona internetowa:   www.facebook.com/PiesNaZakrecie
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "6,5 mies. Freddie poszukuje wolnej kanapy!, Warszawa"
 reklama
6,5 mies. Freddie poszukuje wolnej kanapy!, Warszawa - do adopcji.pl (412494)
Kundelki, 6,5 mies. Freddie poszukuje wolnej kanapy!
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych