Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

ZUZIA - roczna, kochana sunia szuka domu, Łódź

Cena:   do uzgodnienia
Dodano:   2020-01-20
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też psy ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Zuzia - roczny psiak, który szuka kochającego domu.
Gdziekolwiek Zuzia się pojawia, zgarnia całą uwagę i czułość. Uwielbia być głaskana, przytulana i zabawiana. Kontakt z człowiekiem sprawia jej ogromną przyjemność i jest to dla niej największa nagroda. Łatwo skrada serca przez swoje bardzo wesołe usposobienie.
Zuzia jest nauczona wszystkich zachowań w domu. Rozumie, gdzie jest jej miejsce - umie się ładnie wyciszać, spędzając czas na swoim legowisku. Nieproszona nie wskakuje na kanapę i łóżko. Całą noc grzecznie przesypia na posłaniu. Uwielbia zabawy z człowiekiem i przewracanie się na plecy, ale umie też sama zająć się swoimi zabawkami. Reaguje na swoje imię i w domu bardzo się słucha. Nie ma lęku separacyjnego. Potrafi sama zostać w domu nawet na wiele godzin. W tym czasie nigdy niczego nie niszczy, nie szczeka i nie płacze - ładnie czeka na powrót człowieka i spacer. Została przyzwyczajona do różnych dźwięków i sprzętów - telewizor, muzyka, suszarka, zmywarka, pralka, odkurzacz - Zuzia niczego się nie boi. Załatwia się tylko na zewnątrz. Można przy niej wszystko zrobić - zaglądać w uszy, zęby, dotykać w zasadzie wszędzie. Zuzia daje się też grzecznie wykąpać pod prysznicem.
Zuzia uczy się jeszcze chodzenia przy nodze na smyczy i poprawnych kontaktów z innymi psami. Jest pod opieką behawiorysty i ma wyznaczony plan treningowy, który jest teraz realizowany i zostanie przekazany właścicielowi.
Zuzia jest zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona. Nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Waży ok. 15 kg. Szukamy jej kochającego domu, w spokojnej okolicy. Najlepiej gdyby był to dom z ogrodem. Raczej bez innych zwierząt. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji: 601 92 56 96

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   EWA
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "ZUZIA - roczna, kochana sunia szuka domu, Łódź"
 reklama
ZUZIA - roczna, kochana sunia szuka domu, Łódź - do adopcji.pl (417657)
Kundelki, ZUZIA - roczna, kochana sunia szuka domu
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych