Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

kiwaczek Jasper, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2020-05-04
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Jasper ma około roku. Jest bardzo towarzyski i przyjaźnie nastawiony do świata. Wystarczy na niego spojrzeć, by zaczął donośnie mruczeć i kierować się w kierunku obserwatora. Jak każdy młody kotek uwielbia zwiedzać zakamarki, jest ciekawski i zawsze chętny do zabawy. Ponieważ ma trudności ze wspinaczką, bardzo lubi przebywać na ludzkich kolanach i rękach, bo wtedy może popatrzeć na świat z góry.
Jasper cierpi na hipoplazję móżdżku. Jest to wrodzona wada, której nie da się wyleczyć. Jasperowi trzęsie się łepek, a nóżki nie chcą go za szybko nosić. Często niewidzialna siła znosi jego kuperek, co skutkuje licznymi wywrotkami. Lecz Jasper w ogóle się tym nie przejmuje. Prze do przodu jak mały buldożer i bohatersko załatwia wszystkie swoje sprawunki.
Jeśli chodzi o kuwetkowanie, to bywa z tym różnie. Czasem potrzebna bywa kąpiel, gdy kot straci równowagę przy zakopywaniu… Lecz nawet podczas mycia zdarza się mu mruczeć i oczy mrużyć… Sprawa czasem się komplikuje, gdy kot zaszedł za daleko od kuwety, a sprawa nagle staje się pilna, ale większa ilość miejsc przyjaznych jasperkowym potrzebom powinna pomóc rozwiązać i ten problem.
Jasperek lada dzień zostanie wykastrowany. Jest zdrowy, zaszczepiony, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Opiekuna, który będzie mógł poświęcić małemu troszkę więcej czasu i uwagi. Jasper jest przyjaźnie nastwiony do innych kotów, więc dobrze gdyby w domku był jakiś futerkowy towarzysz dla niego.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją rudego, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "kiwaczek Jasper, Łódź"
 reklama
kiwaczek Jasper, Łódź - do adopcji.pl (420115)
Koty europejskie, kiwaczek Jasper
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych