Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Zeus – opiekun domowego ogniska, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Dodano:   2020-06-04
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie

Majestatyczny i dostojny Zeus czeka na swoich nowych poddanych w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie. Spójrz jak wspaniale się prezentuje! Czyżby to sam król greckich bogów zstąpił na ziemię pod jego postacią by opromienić nas swoim blaskiem?

Choć pełen królewskiej godności, kocur Zeus nie gardzi zwykłymi śmiertelnikami. Właśnie wśród nich postanowił znaleźć swój nowy dom. Spójrz, może czeka właśnie na Ciebie?...Chociaż bogaty w życiową mądrość, Zeus nie jest wcale stary. W obecnym wcieleniu ma około 4 lat (przybliżona data urodzenia: 2016 r.). Do schroniska trafił w 2016 r. jako bardzo młode zwierzę i dał się poznać jako uparty kot, który zdecydowanie wie czego chce, a z drugiej strony jako bardzo wrażliwe, pełne emocji zwierzę.Jak przystało na prawdziwego kociego wybrańca, szlachetny Zeus nie chce dzielić się swoim terenem z innymi kotami. Ceni sobie niezależność i nie lubi zmian.Poszukuje spokojnego i przewidywalnego środowiska w którym poczuje się pewnie i będzie prawdziwym Panem na włościach.Kto wie, może nie wzgardzi też możliwością wychodzenia poza ograniczony obszar swego domu, by już na zewnątrz systematycznie móc poszerzać swoją strefę wpływów?...Jeżeli jesteś gotowy otoczyć go należną miłością i uwielbieniem, Zeus jest kotem dla Ciebie! : )ZEUS jest wykastrowany i zaczipowny. Jego numer rejestru to: 137/2019, a numer chipa elektronicznego: 93 200 1000 564 876.Więcej informacji na temat Zeusa uzyskasz pod numerem tel.:

782 640 033Lub wSchronisku dla Zwierząt w Olsztynie

ul. Turystyczna 2

10-369 Olsztyn

Tel. 89 526 82 15czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Ers
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:  
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Zeus – opiekun domowego ogniska, Olsztyn"
 reklama
Zeus – opiekun domowego ogniska, Olsztyn - do adopcji.pl (420692)
Koty europejskie, Zeus – opiekun domowego ogniska
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych