Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Czarna Perła wśród kotów – nieodkryty skarb, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Dodano:   2020-06-04
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie

W sierpniu 2018 r. z okolic Kortowa przybył do schroniska kocur seniorek Perełek. Jego dokładny wiek nie jest znany, szacuje się jednak, że jest on dojrzałym kotem (prawdopodobnie urodzony nie później niż w roku 2013). Jest bardzo cichy i spokojny. Na razie nie chce być w centrum wydarzeń. Przez większość czasu przygląda się im z bezpiecznej odległości. Nigdy nie angażuje się w konflikty, nie jest też prowodyrem psot jak inne, młodsze od niego koty.Perełek to kocur dla osób ceniących spokój, poszukujących raczej łagodnego i delikatnego przyjaciela niż towarzysza dzikich zabaw. Perełek nie zedrze tapet ze ścian, nie strąci doniczek, nie rzuci się z pazurkami na ręce dzieci w ferworze zabawy.W nowym domu będzie raczej dyskretną ozdobą, urzekającą wszystkich swym dystyngowanym wdziękiem. Wspólny język odnajdzie z drugim równie spokojnym kotem, z pewnością oczaruje też swą urodą starsze dzieci.Z racji wieku i sytuacji w jakiej się znalazł Perełek jest jeszcze trochę wycofany. Powoli pozwala jednak się pogłaskać a nawet czasem wziąć na ręce. Z pewnością stać go na wiele więcej. Potrzebuje tylko w życiu kolejnej szansy...Czarny Perełek czeka na nowy dom w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie. Jest wykastrowany i zaczipowany. Jego numer rejestru to: 86/2019, a numer chipa elektronicznego: 616 093 200 517 913.Więcej informacji na temat kota pod numerem tel.:

782 640 033Oraz w:Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie

ul. Turystyczna 2

10-369 Olsztyn

Tel. 89 526 82 15czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Ers
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:  
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Czarna Perła wśród kotów – nieodkryty skarb, Olsztyn"
 reklama
Czarna Perła wśród kotów – nieodkryty skarb, Olsztyn - do adopcji.pl (420694)
Koty europejskie, Czarna Perła wśród kotów – nieodkryty skarb
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych