Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Zakręcony Ogonek i jego właściciel, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Dodano:   2020-06-04
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie

Nikt do końca nie wie jakie geny odpowiadają za zakręcony ogon u kotów. Jedno jest jednak pewne. Koty z zakręconymi ogonami są zupełnie wyjątkowe.Tak jak Ogonek. Piękny, pełen energii, ok. 4 letni kocur (przybliżona data urodzenia: początek 2016 roku), zakręcony tak jak jego ogon...
Kocur Ogonek to żywe srebro. Wszędzie go pełno, o wszystkim pierwszy musi wiedzieć. To prawdziwy poszukiwacz przygód i odkrywca, trochę taki koci Indiana Jones. Jak na awanturnika przystało, ma też nieokrzesane maniery, zwłaszcza wobec dam...Z tego względu Ogonek powinien być jedynym kotem w domu, a przede wszystkim nie powinien mieszkać w towarzystwie kotki.
Jest też trochę dzikuskiem jeżeli chodzi o ludzi. Jednak w tej kwestii Ogonek rokuje bardzo dobrze, jest bowiem niezwykle ciekawskim kotem. Ma też bardzo dobry apetyt, z pewnością więc nie oprze się przysmakom i smakołykom, którymi wkupisz się w jego łaski. W schronisku w którym przebywa właściwie od początku swego życia (sierpień 2016 r). Ogonek nie ma po prostu szans na ilość i jakość kontaktu z człowiekiem, która pozwoli mu w pełni się otworzyć. A jednak widać po nim jak bardzo interesują go ludzie....Z racji tego, że jest urodzonym psotnikiem, w nowym domu z pewnością sprawi nowej rodzinie wiele radości swoimi harcami no i oczywiście oryginalnym ogonem. Zapraszam do bliższego poznania tego niezwykłego, zakręconego ogonka i jego figlarnego posiadacza.OGONEK jest wysterylizowany i zaczipowany. ma numer rejestru: 206/2019; 90/2020, a numer chipa elektronicznego: 93 200 1000 564 953.
Więcej informacji pod numerem tel.:

782 640 033oraz wSchronisku dla Zwierząt w Olsztynie

ul. Turystyczna 2

10-369 Olsztyn

Tel. 89 526 82 15czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Ers
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:  
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Zakręcony Ogonek i jego właściciel, Olsztyn"
 reklama
Zakręcony Ogonek i jego właściciel, Olsztyn - do adopcji.pl (420695)
Koty europejskie, Zakręcony Ogonek i jego właściciel
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych