Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Jack Russell Terrier - mały Reksio :), Olsztyn

Cena:   0
Dodano:   2020-06-25
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też ogłoszenia sprzedam psa na serwisie Morusek.pl

Reksio - radosny psiak w typie rasy jack russell terrier, podopieczny schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna - szuka swojego człowieka.

Idealny dom dla Reksia to doświadczeni opiekunowie, świadomi dalszej pracy z psem, rozumiejący jego potrzeby, frustracje, motywacje, rozpoznający komunikację psa, aktywni sportowo i zrównoważeni emocjonalnie. Reksio powinien trafić do domu, w którym nie ma dzieci i innych zwierząt. Pomimo tego, że potrafi świetnie się komunikować z psami, najlepiej wyeliminować potencjalne ryzyko. Natomiast może, a nawet powinien mieć regularny kontakt z innymi psami

Reksik jest psem wymagającym ciągłej, konsekwentnej pracy (szkolenie bez metod awersyjnych!) – głównie takiej, która da mu poczucie bezpieczeństwa, wsparcie, akceptację i stabilizację oraz jasno określone zasady. Reksio potrzebuje domu, który nie tylko mu pomoże w bezdomności, a także w pewnym sensie wychowa na nowo.

Reksio szybko się ekscytuje, ale też niewiele trzeba, aby go z tej ekscytacji wyprowadzić. Pięknie pracuje w komendach, uczy się szybko i z zaangażowaniem. Jak powiąże zadanie do wykonania z hasłem (czasami wystarczą mu trzy, cztery powtórki) szybko zapamiętuje zarówno pojedyncze zadania jak i sekwencje haseł.

Reksio to młody psiak, który w swoim krótkim życiu przeszedł przez wiele rąk i wiele razy był oddawany. Hodowca z Kalisza - pierwsza właścicielka Kalisz - pies trafił do hotelu (powód agresja - w hotelu nie stwierdzono takiego problemu). Potem Reksio trafił do pana myśliwego, ten z niego szybko zrezygnował i oddał kuzynowi. Zaraz potem Reksio trafił na ulicę... Następnie był dom tymczasowy (około 3 dni), dalej lecznica i kolejni opiekunowie, następnie schronisko i kolejny dom tymczasowy. Od kwietnia 2020r. przebywa w Dog Station i ma się dobrze :)

Reksio zostanie wydany do adopcji po przejściu procedury adopcyjnej, koniecznie w doświadczone ręce. Szczegóły - w rozmowie telefonicznej.

(rok ur. 2019) Tel. 606 507 829
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Beata
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Jack Russell Terrier - mały Reksio :), Olsztyn"
 reklama
Jack Russell Terrier - mały Reksio :), Olsztyn - do adopcji.pl (421024)
Teriery, Jack Russell Terrier - mały Reksio :)
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych