Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

TRUST - starszy, biedny, nigdy nie kochany psiak prosi o dom!, Kraków

Cena:   do uzgodnienia
Dodano:   2020-10-21
Miejscowość:   Kraków
Zobacz też psy ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

TRUST - chory, skrajnie zaniedbany, zostawiony na pewną śmierć w zamkniętym zakładzie! Na pomoc czekał wiele miesięcy!! Błagamy o szansę dla niego! Szukamy domu dla Trusta.
Wyrok na Trusta został podpisany już gdy był szczeniakiem. Miał być utopiony, ale właściciel zakładu się zlitował i zabrał kilkutygodniowego szczeniaka do zakładu. Miał biegać luzem, ale pracownicy się skarżyli, że się plącze między maszynami, że przeszkadza... W podziękowaniu za szczenięcą miłość, Trust dostał rozpadającą się budę i ciężki, krótki łańcuch... Lata mijały, zakład podupadał, pracownicy odeszli, zapadła decyzja o jego zamknięciu. Odeszli wszyscy, ale na terenie został pies. Od lat zaniedbywany, czasem dostał chleb do jedzenia, czasem ktoś się zlitował i dał mu wodę, ale nikt nie chciał dać mu prawdziwego domu... Po zamknięciu zakładu okoliczni mieszkańcy czasem do niego zaglądali, ale nikt nie zareagował na ból i cierpienie niczyjego psa... Trust był bardzo zaniedbany, miał steki pcheł, w dniu interwencji zdjęliśmy z niego kilkadziesiąt kleszczy Jego głowa jest nienaturalnie wygięta w bok, nie może ruszać szyją, nie reaguje na wołanie, tak jakby nie słyszał... Na jedzenie rzucił się jakby nie jadł tygodniami... Ludzie mówili, że jest mądry, bo na krótkim łańcuchu nauczył się nawet spijać deszczówkę z desek budy... W trakcie interwencji nawet najtwardsi wolontariusze płakali. Jak można skazać żywe stworzenie na tyle miesięcy gehenny i gigantycznego cierpienia? Ile bólu musiał znieść jeden pies, tylko dlatego, że urodził się w złym miejscu i trafił na złych ludzi...? Trust jest już bezpieczny w hotelu. Został oceniony na ok. 10 lat, ale potworne zaniedbanie utrudnia oszacowanie dokładnego wieku. Trust jest spokojny i również takiego domu potrzebuje. Jest średniej wielkości - waży ok. 25 kg. Jest ugodowy do innych psów, nie będzie odpowiedni do domu z małymi dziećmi. Szukamy mu miejsca, w którym będzie mógł być wreszcie szczęśliwy.
Trust przebywa w hoteliku pod Łowiczem. Pomagamy w transporcie do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   EWA
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "TRUST - starszy, biedny, nigdy nie kochany psiak prosi o dom!, Kraków"
 reklama
TRUST - starszy, biedny, nigdy nie kochany psiak prosi o dom!, Kraków - do adopcji.pl (423205)
Kundelki, TRUST - starszy, biedny, nigdy nie kochany psiak prosi o dom!
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych