Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

MERLIN - kochany, wesoły pręgus szuka domu!, Warszawa

Cena:   1
Dodano:   2020-11-29
Miejscowość:   Warszawa
Zobacz też ogłoszenia sprzedam psa na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

Merlin to przecudny ca 4,5 - 5 letni pies mocno w typie owczarka holenderskiego. Wysiedział się 3,5 roku za kratami strasznego schroniska bez wolontariatu, gdzie musiał trafić jako bardzo młody pies. Nie zapomniał jednak człowieka, a może właśnie te koszmarne lata w betonowym boksie sprawiły ze Merlin pragnie ludzi jak powietrza. Jest niesamowitym pieszczochem, przytulakiem, rozdającym przy każdej okazji buziaki. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w bloku i świetnie sprawdza się jako pies miejski, nie boi się ruchu, umie fajnie spacerować na smyczy, idealnie zachowuje czystość, nie niszczy zostawiony sam. Bardzo lubi spacery, ale w domu bardzo chętnie odpoczywa na kanapie. Jak to owczarek wykazuje instynkt stróżujący, potrafi reagować na niepokojące sygnały na klatce schodowej lub za oknem, jednak nie jest to natarczywe. Merlin wazy ok. 30 kg, jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Najlepiej Merlin odnalazłby się jako jedynak, obecnie mieszka z dużą sunia z która jest w dużej przyjaźni, niemniej tak pragnie mieć opiekuna na własność, ze najlepiej czułby się jako jeden pies w domu. Niestety nie nadaje się do kotów. Ponieważ Merlin - mimo ze nie rodowodowy, to posiada cechy typowego owczarka holenderskiego - wymaga zatem opiekuna lubiącego spacery oraz przeciętna aktywność fizyczna ale również konsekwentnego i stanowczego, gdyż Merlin, mimo ze bardzo łagodny potrafi również być uparciuchem:). Merlin przebywa w domu tymczasowym w Krakowie, szuka domu w którym byłby przede wszystkim kochany i szanowany tak jak na to zasługuje. Z racji gabarytów nie nadaje się do małych dzieci (min wiek to 12 lat).

Przebywa w Krakowie kontakt w sprawie adopcji 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Beata
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "MERLIN - kochany, wesoły pręgus szuka domu!, Warszawa"
 reklama
MERLIN - kochany, wesoły pręgus szuka domu!, Warszawa - do adopcji.pl (423922)
Kundelki, MERLIN - kochany, wesoły pręgus szuka domu!
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych