Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Dwukropek Z Fundacji Miasto Kotów, Piotrków Trybunalski

Cena:   brak kosztów ad
Dodano:   2021-01-12
Miejscowość:   Piotrków Trybunalski
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty pospolite
Zobacz też darmowe ogłoszenia w województwie łódzkim

Dwukropek (ur. listopad 2019) to kocurek, który razem z rodzeństwem - Spacją i Przecinkiem, został wyrzucony pod lasem, szukając jedzenia i schronienia trafił na podwórko naszej wolontariuszki. Kilka miesięcy zajęło oswajanie go i pokazywanie że człowiek jest fajny, że nie zrobi mu krzywdy. Dziś Dwu jest nadal trochę płochliwy, boi się głośnych dźwięków i energicznych ruchów wokół siebie, więc nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Lubi inne koty, powinien mieć towarzystwo, żeby nie czuł się samotny. Lubi jak się go głaszcze, osobie, której ufa pozwala się brać na kolanka i na ręce. Uwielbia zabawy, najchętniej gania wędkę z piórkami i wszelkie sznureczki. Lubi sobie pogadać, wydaje cały szereg różnych dźwięków, od mrauków po gruchanie i śmieszne stękania. Jest wyjątkowo umaszczony, nie bez powodu ma na imię Dwukropek - na lewym boku ma dwie duże kropki, ogólnie cały jest jedną wielką zbieraniną kropek i plamek, czarnych na białym tle. Szukamy mu spokojnego domu, który zrozumie, że musi zdobyć najpierw jego zaufanie.

Dwukropek jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony,zaczipowany, ma ujemne testy na FIV/FelV, a przed adopcją zostanie zaszczepiony. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Asia, tel. 601 199 674

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub do domu z ogródkiem gdzie będzie przebywał pod opieką.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   NaDrapaku
Strona internetowa:   miastokotow.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Dwukropek Z Fundacji Miasto Kotów, Piotrków Trybunalski"
 reklama
Dwukropek Z Fundacji Miasto Kotów, Piotrków Trybunalski - do adopcji.pl (424722)
Koty pospolite, Dwukropek Z Fundacji Miasto Kotów
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych