Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

czarny Salvador, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2021-02-18
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia w Łodzi i okolicach

Salvador ogląda świat spod wpół przymkniętych powiek. Że niby taki ma luz i nic go nie rusza… Wodzi za nami sennym spojrzeniem, a czasem, to nawet udaje, że nie wodzi… Lecz gdy tylko w zasięgu jego wzroku pojawią się pióra dyndające na sznurku albo rzemyczki sunące po podłodze, zrywa się na cztery łapki i zaczyna wywijać za naszą przynętą bez opamiętania.
Salvador, mimo że urodził się około 2012 roku i swoje lata ma, to duchem ciągle – młodzieniaszek. Mimo, że dotychczasowe życie dało mu w kość, nie zgubił nigdzie radości i poczucia zadowolenia z tego, że jego podstawowe potrzeby są zaspokojone.
Widać, że ogromną przyjemność sprawia mu ciepły kaloryfer, pełna miseczka i okno z widokiem na świat. A gdy jeszcze do tego ktoś kotka pomizia lub wybawi – kotek jest w siódmym niebie.
Salvador, gdy trafił do weterynarza był tak odwodniony, że nie dało się pobrać krwi do badań. Złapany w czasie największych mrozów, na ciele miał łyse placki, spowodowane niedożywieniem oraz działalnością pasożytów, a w pyszczku – jeden wielki stan złapany. Więc nawet jeśli kot znalazł coś, co nadawało się do jedzenia, gryzienie musiało sprawiać mu ogromny ból. No i tak... Kocie życie to czasem nie bułka z masłem… Na szczęście Salvador jest już bezpieczny i taki kochany, że aż serduszko nam się ściska na myśl o tym, jak strasznie mogła zakończyć się jego historia.
W kontaktach z innymi kotami Salvador jest neutralny. Urodził się około 2012 roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy (testy FIV/FeLV ma ujemne). Brakuje mu jedynie kilku zębów i trochę futra; futro odrośnie, zęby – nie. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania - zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "czarny Salvador, Łódź"
 reklama
czarny Salvador, Łódź - do adopcji.pl (425396)
Koty europejskie, czarny Salvador
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych