Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

DINO - kochany, delikatny drobny psiak pilne szuka domu, Toruń

Cena:   1 zł
Dodano:   2021-04-28
Miejscowość:   Toruń
Zobacz też ogłoszenia sprzedam psa na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

DINO - tona miłości i subtelności w 10-kilogramowym ciałku. Pozwól mu się pokochać :)

"Podobno pies pamięta tylko przez kilka minut. Dlatego nie umiem sobie przypomnieć, kiedy i w jakich okolicznościach się tu znalazłem. Nie wiem, co było zanim tu trafiłem. Czasem tylko mam sny. Raz lepsze, raz gorsze. Bywa, że uśmiecham się przez sen do swoich marzeń. Częściej jednak budzę się z piskiem zlęknięty i drżący :( Widzę wykrzywione ludzkie twarze, słyszę krzyk. Mimowolnie kurczę się i przebieram łapkami, jak gdybym chciał uciec. Czyżby goniła mnie przeszłość ..?"
Zwierzęta nie mówią, ale obcując z nimi jesteśmy przekonani, że myślą. O czym myśli Dino, już wiecie, a może raczej, o czym chciałby zapomnieć. Czyżby o przeszłości? Niestety jego teraźniejszość również nie rysuje się w jasnych kolorach. Dino od kilku miesięcy mieszka w schronisku. To nie jest miejsce dla psa-przyjaciela człowieka, a zwłaszcza dla starszego psa, a Dinuś liczy sobie około 10-u wiosen. Jego miejsce jest na miękkim posłaniu, najlepiej w pobliżu swojego Opiekuna, którego, gdyby tylko miał, kochałby ponad miarę, choć sam do wielkich psów nie należy. Dino to zaledwie 10-kilogramowy psiak. Niezwykle grzeczny, spokojny, łagodny i układny. "Poczciwina" - mówimy na niego :) Lubi psie towarzystwo i nigdy nie szuka zwady. Mimo starszego już wieku cieszy się ze spacerów, a na smyczce chodzi pięknie. Wędrówki z nim to sama przyjemność :)
Widać, że pragnie człowieka jak powietrza. Przy pierwszym poznaniu jest dość nieśmiały, może nawet zlękniony, ale cóż się dziwić, nie wie przecież, czego od tej ludzkiej istoty może się spodziewać. Jednak gdy tylko nieco oswoi się z człowiekiem, staje się niezwykłym słodziakiem i przytulaskiem subtelnie domagającym się pieszczot.
Dino czuje, że jego szanse na dom są marne, ale mimo wszystko czeka. I będzie czekał do końca swojego życia. Czy znajdzie się ktoś, kto skróci to czekanie? My również czekamy, ale na telefon od Was w sprawie adopcji Dina, bo wierzymy, że to się stanie.

Kontakt w sprawie adopcji 666 296 853

Dino przebywa w schronisku w woj.łódzkim
Pomagamy w skoordynowaniu transportu do domku

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Schronisko Green House w Krzeczkowie
Strona internetowa:   www.schronisko-gh.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "DINO - kochany, delikatny drobny psiak pilne szuka domu, Toruń"
 reklama
DINO - kochany, delikatny drobny psiak pilne szuka domu, Toruń - do adopcji.pl (426828)
Kundelki, DINO - kochany, delikatny drobny psiak pilne szuka domu
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych