Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

nieśmiała Marli, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2021-08-27
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia w Łodzi i okolicach

Marli urodziła się około 2019. Zwykle chadza swoimi ścieżkami i zajmuje swoimi sprawami… „Zwykle”, bo czasem, gdy jest głodna albo coś ładnie pachnie, Marlita umie spojrzeć człowiekowi prosto w oczy, pozwoli mu zbliżyć się do siebie i przebywać w bliskości, gdy ona konsumuje... Czasem nawet, ten ktoś dostąpi zaszczytu i zostanie pomiziany niemożliwie długim wibrysem Marlity. Przez przypadek oczywiście… Jednak na tym czułości się kończą. Marlita nie chce być dotykana. Marlita odbiera dotyk jako atak na jej niezależność. Gdy ktoś z nas zbliża się do niej zbyt szybko i nie daj Boże, patrzy jej prosto w oczy, Marlita łypnie w boczek tylko raz i czmychnie nim człowiek się obejrzy.
Gdy kotka nie czuje się pewnie, siedzi ukryta poza zasięgiem ludzkich oczu i rąk. Natomiast, gdy czuje się dobrze – wychodzi, rozciąga się jak długa i szeroka na środku pokoju, przez okno wygląda lub bawi jakimiś pluszowymi myszkami czy innymi zabawkami. Czasem też próbuje otwierać drzwi, by w ten sposób zwiększyć swą przestrzeń życiową i musimy przyznać, że robi to dobrze.
Jeśli chodzi o relacje z innymi kotami, to Marli nie ma z nimi najmniejszego problemu. W stosunku do kotów jest spokojna, kontaktowa i odporna na młodzieńcze harce czy inne końskie zaloty.
Kicia przebywa w Łodzi, jest wykastrowana i zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "nieśmiała Marli, Łódź"
 reklama
nieśmiała Marli, Łódź - do adopcji.pl (429262)
Koty europejskie, nieśmiała Marli
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych