Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

bury Horton, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2021-09-24
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Cześć jestem Horton . Mam 4 miesiące. Mieszkam u cioci Magdy wraz z bratem Nortonem i podobno to jakaś szkoła dobrych manier czy coś. Idzie mi całkiem dobrze. Czasami ściągam od Nortona, bo on podobno jest wzorowym uczniem. Szczególnie jeśli chodzi o naukę radzenia sobie ze strachem to ciocia mówiła, że już jest prawie idealnie. Prawie! Czasami się przestraszę głośnych dźwięków, odkurzacza, psów za oknem i kogoś nowego, kogo nie znam. Wtedy chowam się za Nortonem, albo pod kanapą. Ale ciocia mówi, że to normalne, bo dopiero miesiąc się uczę. Zauważyłem, że gdy ciocia ma coś dobrego do jedzenia lub jakąś fajną zabawkę, to wtedy się niczego nie boję. Głośno wołam, mruczę i ocieram się o nogi. Robię słodką minkę a wtedy ciocia mówi, że jestem bardzo bystrym i mądrym kotkiem. Lubię tę szkołę. Mam dużo czasu na zabawę i spanie i dostaję same nagrody. Podobno jak skończę niedługo naukę to będę gotowy, żeby zamieszkać w swoim prawdziwym domku. Bardzo bym chciał w tym nowym domku zamieszkać razem z Nortonkiem. To mój ukochany, najodważniejszy i najbardziej opiekuńczy starszy braciszek.

Horton jest już zaszczepiony. Ma książeczkę zdrowia i czip. Szuka domku. Ale takiego prawdziwego z zabezpieczonymi oknami, pełną miską i gotowymi na miłość serduszkami!

Jeśli Horton mógłby zamieszkać w Waszym domku razem z Nortonkiem, a Wy moglibyście chłopaków pokochać z całego serduszka, prosimy, wypełnijcie ankietę

https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "bury Horton, Łódź"
 reklama
bury Horton, Łódź - do adopcji.pl (429713)
Koty europejskie, bury Horton
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych