Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

biała Lilijka, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2021-10-04
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Delikatna i cudowna. Spokojna, spragniona opieki i troski, jednym słowem – przekochana. Oto Lilijka. Nade wszystko uwielbia ludzi i tulenie. Wzięta na ręce wczepia się mocno łapkami i rozgląda z zaciekawieniem po okolicy widzianej z nowej perspektywy.
Lilijka tak bardzo kocha człowieka, że musi mieć go na wyłączność. Musi być jedynaczką, królewną i panią na włościach, która w sercu człowieka będzie jedną i jedyną. Kociej konkurencji zdecydowanie sobie nie życzy. Cóż począć… Chociaż Lilijka z innymi kotami nie dojdzie do porozumienia, człowiekowi odda całą siebie, gwarantujemy!
Malutka ma za sobą wygraną walkę z panleukopenią. Niestety, nie jest zupełnie zdrowa - Lilijkowe nerki wymagają stałej obserwacji; konieczne jest kontrolne USG i badanie krwi co pół roku, ponieważ kotka cierpli na wielotorbielowatość nerek. Obecnie sytuacja jest stabilna, jednakże w każdej chwili może nastąpić pogorszenie, a torbiele mogą pojawić się na innych narządach… Lilijka może dożyć kilkunastu lat, a może odejść przedwcześnie. Chociaż obdarzenie kici miłością wiąże się z ryzykiem – głęboko wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto będzie cieszył się każdym dniem spędzonym z Lilijką i nie będzie bał się jej choroby.
Kruszynka jest zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV są ujemne. Urodziła się we wrześniu 2019. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "biała Lilijka, Łódź"
 reklama
biała Lilijka, Łódź - do adopcji.pl (429921)
Koty europejskie, biała Lilijka
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych