Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Piegusek FIV+, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2022-04-25
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Piegusek zwykle jest senny i powolny. Leniwie wodzi za nami spojrzeniem, jakby dosłownie nie miał siły powiek unieść o te dwa milimetry wyżej. Normalnie anemia, niedożywienie i „chyba-trzeba-do-doktora”. Jednak są dwie sytuacje, w których te oczka otwierają się baaardzo szeroko, wąsy kierują do przodu, futrzasty idzie ogonek do góry, a Piegusek sprężystym krokiem… biegnie. Jakie?
Jedzonko i zabawa. Jedzonko, no to czasem tak bywa, w końcu Piegusek głodował i w ogóle… ale, że ten słodki, niewinny kwiatuszek w pół sekundy zamienia się w maszynę do polowania?
Jak tylko świśnie mu coś koło ucha, to tak precyzyjnie wysuwa łaputę z pazurkiem, takie salta wywija i tak celnie kłapie paszczą, że… nie mamy z nim szans. Naj-mniej-szych. A gdy już upoluje, to bardzo groźnie warczy i zawzięcie miętoli zdobycz, że ciężko się nie uśmiechnąć do tego pogromcy z piegami na nosku.
Poza tym uwielbia też mizianie i spanie na słońcu. Dużo miziania i dużo spania.
Z innymi kotami Piegusek dogaduje się bez zbędnych słów. Urodził się około 2010, jest wykastrowany i zaszczepiony, a przyjechał do nas z Ukrainy 💙💛. Niestety, ten słodziak jest nosicielem wirusa FIV, który wpływa na obniżenie odporności. Obecnie kotek jest zdrowy, jednak nie wiemy czy w przyszłości objawy związane z nosicielstwem nie będą się nasilać. Dlatego szukamy dla niego świadomego domku, który zapewni mu regularne wizyty u lekarza. Dobrze, gdyby był jedynakiem lub zamieszkał z innym nosicielem FIV. Wirus ten nie jest groźny dla ludzi ani psów.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę www.przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Piegusek FIV+, Łódź"
 reklama
Piegusek FIV+, Łódź - do adopcji.pl (434305)
Koty europejskie, Piegusek FIV+
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych