Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Zygfryd FIV+, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2022-05-06
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Zygfrydek mimo dużych rozmiarów i łapek jak u niedźwiadka… jest gapciem i boi-dupką 🙈. Wystarczy głośniejsze puknięcie, szybszy świst przelatującej wędki lub auto przejeżdżające za oknem, żeby Zygfryd ukrył się za… nogą od stolika 🤷‍♀️. Myśli wtedy chyba, że go nie widać i hałasy go tam nie dopadną…

Czasem, kiedy zaciekawiony odgłosami w drugim pokoju próbuje wspiąć się na jakąś półeczkę lub drapaczek, żeby sprawdzić co to za potwór… zawiśnie na krawędzi na dwóch łapkach i dynda niczym włochaty nietoperz z nadwagą, by po chwili obalić się miękko na podłogę 🙊.

Ale! Zygfryd umie także polować na niezbyt głośne piórka, mruczeć i tulić się cudnie 🥰. Jest najukochańszą przylepeczką i najsłodszą gapciowatą kuleczką 🧸. Podczas mizianek obtacza się po posłankach i przewraca na plecy majtając grubymi łapkami.

Z innymi kotami Zigi dogaduje się bez zbędnych słów. Urodził się około 2017, jest wykastrowany i zaszczepiony, a przyjechał do nas z Ukrainy 💙💛. Niestety, ten słodziak jest nosicielem wirusa FIV, który wpływa na obniżenie odporności 🤧. Obecnie kotek jest zdrowy, jednak nie wiemy, czy w przyszłości objawy związane z nosicielstwem nie będą się nasilać. Dlatego szukamy dla niego świadomego domku, który zapewni mu regularne wizyty u lekarza 👩‍⚕. Dobrze, gdyby był jedynakiem lub zamieszkał z innym nosicielem FIV. Wirus ten nie jest groźny dla ludzi ani psów.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę www.przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Zygfryd FIV+, Łódź"
 reklama
Zygfryd FIV+, Łódź - do adopcji.pl (434511)
Koty europejskie, Zygfryd FIV+
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych