Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Bodzio leniuszek, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2022-07-11
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Bodzio spędził kilkanaście lat życia na tyłach łódzkiego szpitala - trochę w stróżówce, trochę na zewnątrz, to tu, to tam. Ulokowany w Mruczarni, ani trochę nie tęskni za wolnością, za to natychmiast docenił urok miękkich posłanek i wszystkich luksusów, których koty wolno żyjące nie mają. Bodzio to prawdziwy lew kanapowy, oaza kociego spokoju i niezwykły pieszczoszek.

Trudno go spotkać w pozycji innej niż horyzontalna. Bodzio wystarczająco się w życiu nachodził i nabiegał. Teraz do ruchu może skłonić go co najwyżej dźwięk otwieranej saszetki lub nakładanego jedzonka. Czasem intrygujące szelesty lub frapujące sytuacje skłonią go do zrobienia obchodu, lecz powiedzmy sobie szczerze: Bodzio aktywności fizycznej unika. Uwielbia za to spać, jeść i leniuchować.

Z innymi kotami żyje w perfekcyjnej harmonii, najczęściej ich nie zauważając. Jednakże, gdy jakiś zwierz ośmieli się konkurować z Bodziem o ostatni kęs karmy, Bodzio stanowczo odpowie na taką impertynencję.

Bodzio nie należy do najmłodszych – urodził się około 2009 roku, lecz jeśli ktoś pokocha tego przeuroczego kocura, on z pewnością odwdzięczy się miłością i najpiękniejszymi mruczankami. Niestety, nasz senior nie jest okazem zdrowia – ma nadczynność tarczycy i musi przyjmować leki. Niedawno odkryliśmy zmianę na krtani i czekamy na wyniki biopsji. Zębów zbyt wiele nie posiada – ze względu na fatalny stan uzębienia, musieliśmy przeprowadzić sanację.

Bodzio jest wykastrowany i zaszczepiony, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Bodzio leniuszek, Łódź"
 reklama
Bodzio leniuszek, Łódź - do adopcji.pl (435829)
Koty europejskie, Bodzio leniuszek
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych