Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

staruszka Pusia, Łódź

Cena:   0
Dodano:   2022-07-11
Miejscowość:   Łódź
Zobacz też koty ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty europejskie
Zobacz też darmowe ogłoszenia zwierząt w Łodzi i okolicach

Sensem życia Pusi jest niczym niezmącony i spokojny sen. Na posłanku, na parapecie, na drapaku, na kanapie - stateczna seniorka oceni każdy mebel i każdy sprzęt pod kątem komfortu wypoczynku. Zabawki nie budzą w niej żadnych emocji, a aktywność ruchowa to coś, co w mniemaniu Pusi może ewentualnie przytrafiać się innym. No, chyba że kocie uszko wyłapie dźwięk otwieranej saszetki lub puszki - wówczas Pusia w zaskakującym tempie znajdzie się przy misce, gdyż jedzenie (w przeciwieństwie do zabawy) wzbudza w niej bardzo pozytywne emocje.
Okrąglutka i puchata kotka spędziła 13 lat życia z ukochaną opiekunką. Niestety, starsza pani zmarła... By pomóc Pusi odnaleźć się w fundacyjnej rzeczywistości, założyliśmy jej obróżkę feromonową. Feromony pomogły koteczce się wyciszyć – chociaż zdarzają się jej złowrogie burknięcia w stronę kocich towarzyszy, nie zaatakuje nikogo, kto nie naruszy jej strefy komfortu. A ile strefa komfortu mierzy, każdy kot dowie się zaskakująco szybko i prędziutko nauczy się przestrzegać jej granic. 😺 Za to ludzie są w strefie komfortu Pusi bardzo pożądani. Zwłaszcza tacy, co głaszczą, miziają, drapią za uszkiem i szepczą słodkie słówka, które są niczym miód z dżemem na Pusiowe serduszko.
Pusia urodziła się w 2006 roku. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wykastrowana. Ze względu na problemy z pęcherzem (kryształki w moczu i zbyt wysokie PH), na stałe przyjmuje UrinaryMet Mini. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Przebywa w Łodzi. Szukamy dla niej odpowiedzialnego i spokojnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Fundacja Przytul Kota
Strona internetowa:   przytulkota.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "staruszka Pusia, Łódź"
 reklama
staruszka Pusia, Łódź - do adopcji.pl (435831)
Koty europejskie, staruszka Pusia
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych