CZARUŚ - kochany, łagodny psiak, ADOPTUJ i odmień jego los!, Warszawa
Adres e-mail ogłoszeniodawcy to :
Przed dokonaniem transakcji pamiętaj o podstawowych środkach ostrożności. Unikaj płatności z góry oraz zaliczek. Staraj się spotkać ze sprzedającym i płacić gotówką. Nie ufaj ogłoszeniodawcom piszącym "łamaną polszczyzną".
Dowiedz się więcej o środkach ostrożności »
Cena: 1
Dodano: 2022-08-06
Miejscowość: Warszawa
|
|
Zobacz też psy ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
|
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki
|
Czaruś - wyrzucony jak śmieć prosi o Dom
CZY KTOŚ POKOCHA PSIAKA ?
Nazwałyśmy go Czaruś, ponieważ swoimi wielkimi oczami najpierw oczarował swoją wybawczynię, a później nas.
Szkoda, że jego "właściciele" byli obojętnie na jego urok, kiedy pozostawili go na parkingu w lesie.
Podobno czekał tam kilka dni, dokarmiany przez przejezdnych. Pewnie myślał, że po niego wrócą :( Zaglądał do samochodów ale nikt nie chciał go ze sobą zabrać. Aż w końcu znalazł się ktoś, kto zlitował się nad biedakiem i wpuścił do samochodu.
Czaruś mieszka w hoteliku pod Warszawą.
Czaruś ma marzenie. Jest nim ludzka rodzina, której stałby się pełnoprawnym członkiem.
Czaruś jest młodziutkimi (ma ok. 1-1,5 roku), ok. 18-kilogramowym przeuroczym psiakiem.
Lubi zabawy i bieganie, nadaje się do aktywnych ludzi.
Dogaduje się z innymi psami ale potrafi też pokazać im zęby jak coś mu się nie podoba.
W kontaktach z kotem jest obojętny.
Czaruś jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby zostać opiekunem Czarusia prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 92 56 96
Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Kontakt z ogłoszeniodawcą
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.
Ogłoszenia adopcji podobne do "CZARUŚ - kochany, łagodny psiak, ADOPTUJ i odmień jego los!, Warszawa"
|
|
 Kundelki, CZARUŚ - kochany, łagodny psiak, ADOPTUJ i odmień jego los!
|