Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Felek i Dwukropek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW, Piotrków Trybunalski

Cena:   brak kosztów ad
Dodano:   2021-04-03
Miejscowość:   Piotrków Trybunalski
Zobacz też ogłoszenia sprzedam kota na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Koty pospolite
Zobacz też darmowe ogłoszenia w województwie łódzkim

Felicjan (Feluś) to ok. 3 letni wykastrowany kocurek.Jest to kot zupełnie oswojony, kocha człowieka, jest bardzo ufny i grzeczny ( chociaż czasem w zabawie włącza mu się tryb łobuziaka, wtedy skacze, biega po ścianach, potrafi drapnąć czy złapać ząbkami w ferworze zabawy, nie nadaje się więc do małych dzieci ). Całkiem nieźle dogaduje się z innymi kotami, szczególnie młodszymi od niego, uwielbia kocie zapasy,gonitwy i przepychanki, dlatego szuka domu wyłącznie ze swoim przyjacielem Dwukropkiem, chłopaki tworzą super duet.

Dwukropek (ur. listopad 2019) to kocurek, który razem z rodzeństwem - Spacją i Przecinkiem, został wyrzucony pod lasem, szukając jedzenia i schronienia trafił na podwórko naszej wolontariuszki. Kilka miesięcy zajęło oswajanie go i pokazywanie że człowiek jest fajny, że nie zrobi mu krzywdy. Dziś Dwu jest nadal trochę płochliwy, boi się głośnych dźwięków i energicznych ruchów wokół siebie, więc tak jak Feluś nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Lubi inne koty, powinien mieć towarzystwo, więc szukamy mu domu z Felkiem.


Feluś jest zaczipowany, odpchlony, odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony, ma ujemne testy na FIV/FELV. Ma tylko 4 ząbki - górne i dolne kły (resztą musiał mieć usuniętą ze względu na przewlekły stan zapalny dziąseł), ale w niczym mu to nie przeszkadza i funkcjonuje jak każdy inny kot. Ma alergię pokarmową o różnym natężeniu, wymaga czasem podania sterydów i specjalistycznej karmy.

Dwukropek jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, ma ujemne testy na FIV/FelV, a przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Przebywają w Domu Tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim i są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Asia, tel. 601 199 674.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   NaDrapaku
Strona internetowa:   miastokotow.pl
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Felek i Dwukropek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW, Piotrków Trybunalski"
 reklama
Felek i Dwukropek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW, Piotrków Trybunalski - do adopcji.pl (426262)
Koty pospolite, Felek i Dwukropek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych