Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

ZĘBOLEK - od 4 lat gnije w schronisku, uratuj!, Warszawa

Cena:   1
Dodano:   2021-10-20
Miejscowość:   Warszawa
Zobacz też psy ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

ZĘBOLEK - za kratami jestem już tyle lat, że zaczynam wierzyć w to, że nikt już nigdy nie da mi szansy.... Że ten mały, betonowy kojec będzie moim domem do śmierci... Nazywają mnie Zębolek, nie tylko dlatego, że mam śmiesznie wysunięte dolne ząbki, ale też dlatego, że ze strachu panikuję i zdarzało mi się kłapać ząbkami. Nim trafiłem do schroniska moje życie było piekłem... Byłem bity, zastraszano mnie, szczuto, a na koniec po 3 latach mój "Pan" wywiózł mnie do lasu, skopał i zostawił na pewną śmierć. Na szczęście ktoś mnie zauważył, wezwał pomoc i tak trafiłem tu gdzie jestem do dziś.... Zębolek to nieduży, ok 7 letni kundelek. Gdy trafił do schroniska 4 lata temu był wrakiem psa. Fizycznie, ale przede wszystkich psychicznie. Wiele miesięcy siedział schowany w budzie, a każda próba kontaktu kończyła się paniką z jego strony. Zębolek jest wrażliwym i zalęknionym psem. W boksie mieszka z suczką, dobrze się dogadują i to ona dodaje mu pewności siebie w kontakcie ze światem. Po tylu latach w schronisku Zębolek zrobił niewielkie postępy, wyjście z boksu na smyczy wzbudza w nim lęk. Boi się uwięzi, po tym co przeszedł. Zębolek to średniej wielkości, zwykły pospolity kundelek. Wymaga pracy i cierpliwości. Na tą chwilę najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem, gdzie spokojnie, na swoich warunkach mógłby uczyć się ufać na nowo ludziom. Wiemy, że w schroniskach są tysiące ładniejszych i bardziej otwartych na człowieka psiaków. Wiemy, że nie będzie nam łatwo znaleźć mu dom. Ale podobno w życiu nie ważne jest ile razy się upada, tylko ile razy się podnosi. Po tym co przeszedł Zębolek bardzo chciałby mieć swój dom, swój bezpieczny azyl. Pomóżmy mu trafić do nowego domu!

Psiak mieszka w schronisku w woj. łódzkim
Chcesz dać j dom? Zadzwoń
692 347 958

Procedura adopcyjna obejmuje: wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcji. Nie wydajemy psiaków do mieszkania na dworze, w kojcu, budzie, na łańcuchu, w szopach itp.
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Beata
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "ZĘBOLEK - od 4 lat gnije w schronisku, uratuj!, Warszawa"
 reklama
ZĘBOLEK - od 4 lat gnije w schronisku, uratuj!, Warszawa - do adopcji.pl (430309)
Kundelki, ZĘBOLEK - od 4 lat gnije w schronisku, uratuj!
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych