Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Mała, czarna Jagódka :), Olsztyn

Cena:   0
Dodano:   2021-11-13
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też psy ogłoszenia na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

Piękna czarnulka o imieniu Jagódka szuka kochającego i odpowiedzialnego domu :) Jej mamusia została wraz z dziećmi przywieziona do gminnej przechowalni dla bezdomnych psów. Maluchy są już na tyle duże, że mogą zmieniać przechowalnię na prawdziwe, najlepsze domki :)

Na początku Jagódka była najbardziej strachliwa ze wszystkich szczeniaków - kiedy tylko pojawiał się człowiek uciekała w kąt budy i nie chciała żadnego kontaktu. Kiedy była poza kojcem - grzecznie siadała na kolankach i patrzyła swoimi smutnymi oczkami jakby chciała za coś przeprosić, niepewna tego, co człowiek z nią zrobi... Poszczęściło się małej o tyle, że mogła opuścić przechowalnię i znalazła się w domu tymczasowym. Bardzo tu odżyła i wreszcie zaufała ludziom - po dawnej wycofanej suni nie ma już śladu :)

Jagódka jest szaloną rozrabiarą, bardzo pojętną i mądralińską, uwielbia swoich tymczasowych opiekunów, kocha biegać, wariować i gryźć wszystko, co jej wpadnie w ostre, szpilkowate, szczenięce ząbki - jak to szczeniak :) Obecnie jest w trakcie nauki zachowywania czystości w domu, uczy się szybko i uważnie słucha co się do niej mówi. Przesympatyczna z niej psinka :)

Mama Jagódki to suczka średniej wielkości (do kolana), drobnej budowy, tata nieznany. Sądzimy, że Jagódka wyrośnie na średniej wielkości suczkę. Jest odrobaczona, po pierwszych szczepieniach, zdrowa i energiczna. Czeka teraz na domek stały, taki na zawsze - jedyne czego potrzebuje do pełni szczęścia to ludzka rodzinka, która będzie ją kochała i rozpieszczała :)

Szukamy dla Jagódki dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Jagódka dorośnie - będzie oddaną przyjaciółką swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Jagódka przebywa w okolicach Dobrego Miasta. W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(urodzona: VIII.2021) Tel. 794 304 181
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Beata
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Mała, czarna Jagódka :), Olsztyn"
 reklama
Mała, czarna Jagódka :), Olsztyn - do adopcji.pl (430857)
Kundelki, Mała, czarna Jagódka :)
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych