Przejdź do strony głównej zwierząt do adopcji lub za darmo dodaj swoje ogłoszenie na DoAdopcji.pl
Zwierzęta do adopcji
«« wróć do listy

Kochana, dobra Fabia :), Olsztyn

Cena:   0
Dodano:   2022-08-08
Miejscowość:   Olsztyn
Zobacz też ogłoszenia sprzedam psa na serwisie Morusek.pl
Zapraszamy na stronę rasy Kundelki

Fabia znalazła się w schronisku na skutek interwencji, razem z trzynastoma innymi psami. Była od początku jednym z najbardziej wycofanych psiaków, nie szukała kontaktu z człowiekiem i właściwie nie opuszczała budy kiedy byliśmy w pobliżu...

Od czasu jej przyjazdu minęło prawie pół roku. Fabia nie spędza już całych dni w budzie. W ciągu dnia spaceruje po terenie przy biurze lub wyleguje się na posłaniu w otwartym kojcu. Nie ucieka w panice na widok człowieka, daje się pogłaskać i przytulić i uwielbia smaczki :) Fabia jest kochaną, uległą sunią i nie ma w niej nawet grama agresji. Żyje w zgodzie z innymi psami a w miejscu, w którym poprzednio mieszkała, żyły również koty, także i w stosunku do nich nie powinno być problemów.

Suczka nie umie chodzić na smyczy i w tej kwestii będzie wymagała pracy. Nie mieszkała nigdy w domu, także kwestia nauki czystości i domowych zasad również przed nią. To jednak bardzo mądra sunia i z całą pewnością, przy odpowiednim podejściu i konsekwentnej, spokojnej pracy - wszystkiego się nauczy.

Bardzo nam zależy, by Fabia poznała czym jest prawdziwy dom i prawdziwa miłość człowieka. Szukamy dla suni dobrego domku, odpowiedzialnych ludzi nastawionych na pracę i pełnych empatii. Oczekujmy od adoptujących stawiania czoła problemom, jeśli takie w początkowym okresie adopcji się pojawią, pracy z psem, cierpliwości i dużo, dużo serca :) Fabia jest gotowa na nowe, lepsze życie :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Fabia przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku zawieziemy sunię do każdej miejscowości w kraju.
Po informacje w sprawie suczki i procedury adopcji prosimy o telefon:
wtorek-sobota w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms),
w niedziele i poniedziałki tylko sms - oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2015) Tel. 606 507 829
 
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Imię / schronisko:   Beata
Strona internetowa:   brak
Numer telefonu:  
Adres mail:   kliknij tu, aby zobaczyć adres e-mail »
Uwaga na oszustwa internetowe. Gdy szukasz ogłoszeń zwierząt do adopcji przestrzegaj podstawowych środków ostrożności.

Ogłoszenia adopcji podobne do "Kochana, dobra Fabia :), Olsztyn"
 reklama
Kochana, dobra Fabia :), Olsztyn - do adopcji.pl (436348)
Kundelki, Kochana, dobra Fabia :)
Dodaj ogłoszenie do adopcji
Twój schowek
Ogłoszenia zapisane:
0
Schroniska dla bezdomnych zwierząt
Uważaj na oszustów na serwisach ogłoszeniowych
Dodaj Twoje ogłoszenia do adopcji
Polityka prywatności   |   Polityka cookies   |   Regulamin serwisu   |   Kontakt z administratorem   |   Reklama   |   Ciekawe linki
Pozostałe nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych